Твой ШАНС (Tvoj šans) A1 eBook

Fatimma.cz Твой ШАНС (Tvoj šans) A1 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Твой ШАНС (Tvoj šans) A1! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Твой ШАНС (Tvoj šans) A1 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Твой ШАНС (Tvoj šans) A1.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,71 MB

ISBN: 9788074894237

POPIS
Moderní učebnice současné ruštiny, která bude vaším partnerem a pomocníkem. Vhodná pro výuku na SŠ, JŠ a VŠ i pro jednotlivce, kteří si chtějí ruštinu oživit.Česko-ruský tým s bohatou zkušeností ve výuce ruštiny vás jejím prostřednictvím dovede ve třech dílech postupně až do úrovně B1.nabízí propojení komunikačně funkčního a systémového hlediska jazykaklade důraz na příbuznost ruského a českého jazykapostupně si osvojíte zvukové a pravopisné stránky jazyka spolu s lexikem a gramatikouv každé lekci najdete oddíl zaměřený na reálie a kulturuobsahuje bohatý a pestrý výběr cvičení (reakce na stimuly, situačně ukotvená cvičení apod.)v knize je zahrnuta příprava na mezinárodní zkoušky z ruského jazykStruktura učebnice:úvodní lekce, 8 lekcí, 2 lekce opakovací (celkem 168 stran)
STÁHNOUT ČÍST
Ucebnice soucasne rustiny | NEJRYCHLEJŠÍ.CZ
Edika Učebnice současné ruštiny, 2. díl | Adam Janek, Yulia Mamonova . Učebnice je určena pro samouky, ale je také velmi dobrým materiálem pro výuku s učitelem na středních, vysokých a jazykových školách.Student si osvojí aktivní slovní zásobu současné ruštiny. Kniha obsahuje srozumitelné vysvětlení gramatiky, cvičení a klíč.
Santiz[треки с нового альбома(скоро выйдет),каверы,моменты ...
Архив звуков - 4pda (Женский голос) На твой телефон пришло новое сообщение. Посмотри, вдруг там что-то важное. Скачать тебе пришла смс посмотри может это важно
SOUVISEJÍCÍ KNIHY