Scandalous: Šokující láska eBook

Fatimma.cz Scandalous: Šokující láska Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Scandalous: Šokující láska! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Scandalous: Šokující láska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Scandalous: Šokující láska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,96 MB

ISBN: 9788026913399

POPIS
Říkají mu Mute z určitého důvodu. Je tvrdý, chladný, vypočítavý a promluví jen zřídka. Když už to udělá, tak se vyjadřuje s pohrdáním. Když už to udělá, tak nepromluví na mě. Když už to udělá, tak mi v břiše létá hejno motýlků. Je mu třiatřicet. Mně je osmnáct. Je to otec samoživitel a obchodní partner mého otce. Já jsem pro něj i pro jeho dceru jen dítě. On je pro mě citově nedostupný. Ale já k němu cítím to, co bych neměla. Trent Rexroth mi jednou zlomí srdce. To je nad slunce jasné. Přesto se od něj nedokážu držet dál. Skandál je to poslední, co moje rodina potřebuje. Ale přesně ten způsobíme…
STÁHNOUT ČÍST
Scandalous : Šokující láska | | Palmknihy - e-knihy ve ...
Tituly autora L. J. Shen - Scandalous: Šokující láskaUkradený polibek, Ruckus: Šílená láska
Scandalous: Šokující láska - Shen J. L. - Knihkupectví Ládví
Scandalous: Šokující láska - L.J. Shen . Říkají mu Mute z určitého důvodu. Je tvrdý, chladný, vypočítavý a promluví jen zřídka. Když už to udělá, tak se vyjadřuje s pohrdáním. Když už to udělá, tak nepromluví na mě. Když už to udělá, tak mi v břiše létá hejno motýlků. Je mu třiatřicet.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY