Strategicky zaměřené manažerské účetnictví eBook

Fatimma.cz Strategicky zaměřené  manažerské účetnictví Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Strategicky zaměřené manažerské účetnictví! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Strategicky zaměřené manažerské účetnictví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Strategicky zaměřené manažerské účetnictví.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,33 MB

ISBN: 9788072611997

POPIS
Cílem publikace je představit manažerské účetnictví jako otevřený systém založený na multikriteriálním přístupu k řízení a měření strategické pozice podniku, tzn. integrující finanční a věcné informace, interní informace a informace z externího prostředí, informace relevantní pro dlouhodobý i krátkodobý časový výhled. Kniha uvádí možnosti modifikace a rozšíření známých metod a nástrojů manažerského účetnictví – kalkulací, rozpočtů, analýz odchylek apod., aby vyhovovaly požadavkům moderního strategického managementu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Strategicky zaměřené manažerské účetnictví (Libuše ...
Nová kniha zkušené konzultantky a auditorky Libuše Šoljakové Strategicky zaměřené manažerské účetnictví (nakladatelství Management Press, brož., 208 str., doporučená cena 299 Kč) se proto zaměřuje na současné trendy ve vývoji manažerského účetnictví, na změny a inovace jeho nástrojů a metod.
Strategicky zaměřené manažerské účetnictví - Šoljaková ...
Strategicky zaměřené manažerské účetnictví ... Kniha uvádí možnosti modifikace a rozšíření známých metod a nástrojů manažerského účetnictví - kalkulací, rozpočtů, analýz odchylek apod., aby vyhovovaly požadavkům moderního strategického managementu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY