Cizí slova (nejen) pro děti eBook

Fatimma.cz Cizí slova (nejen) pro děti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cizí slova (nejen) pro děti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cizí slova (nejen) pro děti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Cizí slova (nejen) pro děti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,59 MB

ISBN: 9788085996333

POPIS
Kniha poskytuje srozumitelný a názorný výklad cca 1400 cizích slov, který je doplněn mnoha hravými ilustracemi. Není zaměřena na odbornou terminologii, ale zejména na ta slova, s nimiž se dne sa denně setkáváme v běžném jazyce, v médiích i při školské výuce. Díky jednoduchosti a vstřícnosti je vhodná pro čtenáře již od 9 let.
STÁHNOUT ČÍST
Obálky knih - Databáze obálek knih
vÍtejte na s trÁnkÁch cizÍch ŘeČÍ. nabÍzÍme kurzy francouzskÉho, ŠpanĚlskÉho, anglickÉho, italskÉho a ruskÉho jazyka pro dĚti, studenty, veŘejnost a firmy, dÁle tlumoČenÍ a pŘeklady z/do anglickÉho, francouzskÉho a ŠpanĚlskÉho jazyka /kurzy jsou otevŘeny pŘi minimÁlnÍ ÚČasti 3 studentŮ/
PDF Vodní pohybové pohádky nejen pro předškoláky
Cizí jazyky přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Cizí jazyky online. ... Ruština nejen pro samouky +1CD-MP3: 3. přepracované vydání ... Pro děti předškolního i školního věku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY