Stíhací bombardéry Luftwaffe nad Británií eBook

Fatimma.cz Stíhací bombardéry Luftwaffe nad Británií Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stíhací bombardéry Luftwaffe nad Británií! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stíhací bombardéry Luftwaffe nad Británií a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Stíhací bombardéry Luftwaffe nad Británií.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,90 MB

ISBN: 802060801X

POPIS
Tato kniha analyzuje válečné tažení od března 1942 do června 1943 na základě současných pramenů a líčení z první ruky jak z pohledu britské, tak i německé strany a mimo jiné staví do popředí útoky na Londýn, Bexhill, Eastbourne, Hastings, Yeovil, Salisbury, ostrov Wight, Great Yarmouth, Torquay a Bournemouth. Taktika je zvažována jak z hlediska útočníka, tak i obránce, jejich úspěchů a proher.Práce Stíhací bombardéry Luftwaffe nad Británií obsahuje téměř 300 dosud nepublikovaných fotografií, je nabita podrobnostmi faktů podložených výzkumem, řeší v minulosti málo známé stránky leteckých bitev 2. světové války a jistě přijde vhod i těm, kteří nálety zažili, zájemcům o místní historii stejně jako vojenským badatelům a historikům letectví.
STÁHNOUT ČÍST
Stíhací bombardéry Luftwaffe nad Británií - Goss Chris ...
Stíhací bombardéry Luftwaffe nad Británií - Goss Chris. Když se bitva o Británii chýlila ke konci, Luftwaffe začala s ozbrojováním svých jednomotorových stíhaček pumami a dávala přednost dvoumotorovým bombardérům proti denním cílům.
Luftwaffe (Wehrmacht) - Wikipedie
Stíhací bombardéry Luftwaffe nad Británií - Chris Goss Tato kniha analyzuje válečné tažení od března 1942 do června 1943 na základě současných pramenů a líčení z první ruky jak z pohledu britské, tak i německé strany a mimo jiné staví do popředí útoky na...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY