Otrava krve eBook

Fatimma.cz Otrava krve Image

INFORMACE

Hledáte knihu Otrava krve? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Karel Haloun? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Otrava krve.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,19 MB

ISBN: 9788087037188

POPIS
Dvacet let po listopadu 1989 vydává spisovatel Lubomír Martínek a výtvarník Karel Haloun v Edici Revolver Revue knižní rozhovor - svéráznou disputaci o dědictví normalizační éry a o mnoha dalších tématech, "před kterými není dobré utíkat". Autoři nemají přidělené obvyklé úlohy tázajícího se a dotazovaného; jejich rozprava je "zdvojeným" pásmem kriticky zaměřených úvah, jež se odvíjejí pomocí vzájemně kladených otázek či společně vybavovaných vzpomínek. Společenskokriticky laděný dialog dvou výrazných osobností české kultury, který vznikl na základě jejich dlouhodobého "elektronického rozhovoru", svým osobitým tvarem obohacuje žánrové spektrum současné esejistické literatury a konfrontace dvou jedinečných osobních zkušeností představuje cenný příspěvek k úvahám o historii i současnosti české společnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Příznaky otravy krve články a rady
Aduško, otrava krve to není /otrava krve znamená, že se infekce roznesla po těle/, je to jen místní zánět. Asi bude dobře umělý nehet odstranit, pozeptat se v lékárně na nějakou mast, koupat prst třeba v odvaru heřmánku či řepíčku /jen vlžném/, ale pokud by to tepalo nebo byl prst zarudlý, tak raději k lékaři.
Otrava krve | Doktorka.cz
Otrava krve, odborně pod pojmem sepse, je i v dnešní době moderní medicíny hlavní příčinou smrti pacientů na jednotkách intenzivní péče. Není o nic méně nebezpečná než kdysi a i dnes na ní zemře více lidí než například na zhoubné nádory. Je desátou nejčastější příčinou úmrtí v USA i ve státech Evropské unie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY