V srdci moře eBook

Fatimma.cz V srdci moře Image

INFORMACE

Trávit čas knihou V srdci moře! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu V srdci moře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: V srdci moře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

ISBN: 9788073879013

POPIS
Moby Dick není pouhým výplodem spisovatelské fantazie. Hermana Melvilla inspirovala k napsání románu Bílá velryba skutečná událost: v roce 1821 do velrybářské lodi Essex narazil uprostřed Pacifiku obrovský vorvaň a potopil ji. Následoval příběh, který si lze jen těžko představit. Dvacet námořníků se z obav před lidojedy, na které by mohli narazit na tichomořských ostrovech, vydalo ve třech křehkých velrybářských člunech na téměř tři tisíce mil dlouhou plavbu k jihoamerickému pobřeží. Po třech měsících útrap jich zůstalo naživu jen osm a nakonec museli jíst těla svých mrtvých druhů, aby přežili. Autor s dokumentární přesností a románovou poutavostí vypráví neuvěřitelný příběh o hranicích lidských možností, odvaze a víře, naději a osudových rozhodnutích, historicky zasazený do období rozmachu velrybářství a největší slávy velrybářského ostrova Nantucket.
STÁHNOUT ČÍST
V srdci moře | Nejlepší filmy
Všechny informace o produktu Film V srdci moře BD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze V srdci moře BD. V srdci moře BD od 335 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
V srdci moře (2015) - Heart of the Sea - FDb.cz
Projekt Moře v srdci Evropy je splněný sen Lukáše Černého, za kterým stojí nezměrné úsilí a práce. Hlavním posláním je chránit jedinečnost přírody, nečekat, co se stane, nebo zlepší samo, ale aktivně se zapojit a budovat lepší vyhlídky pro budoucnost nás i našich dětí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY