Michael Jackson: Zpátky v čase eBook

Fatimma.cz Michael Jackson: Zpátky v čase Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Michael Jackson: Zpátky v čase! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Michael Jackson: Zpátky v čase a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Michael Jackson: Zpátky v čase.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,95 MB

ISBN: 9788073907570

POPIS
Cestujte zpátky v čase – z roku 2009 do roku 1958 – a prožijte neuvěřitelný příběh krále popu. K 25. červnu 2009, dni, kdy Michael Jackson zemřel, bylo po celém světě prodáno zhruba 750 milionů jeho alb. Jeho kariéra trvala 45 let, během nichž získal 26 cen American Music Award a 13 cen Grammy, k tomu ještě cenu Grammy Lifetime Achievement Award. Zařadil se na třetí místo v žebříčku nejprodávanějších interpretů – před ním jsou pouze Beatles a Elvius Presley. Zůstává jedním z nejpopulárnějších a kontroverznějších umělců všech dob. Daryl Easlea zkoumá život a dědictví Michaela Jacksona originálním způsobem – časem nazpátek. Od jeho tragické smrti, přes zlaté roky jeho sólové hvězdné kariéry, až po spolupráci s bratry ve skupinách Jacksons a Jackson 5 a život v Gary v Indianě. Výsledkem je kompletní obrazová historie krále popu. Nahlédněte do života tohoto génia, poznejte jeho démony a hlavně jeho hudbu, která zanechala nesmazatelnou stopu po celém světě. Kniha je doplněna 200 fotografiemi, časovou osou Jacksonova života, kompletní diskografií a předmluvou bubeníka Ndugu Chanclera. Tuto knihu by měl mít v knihovně každý fanoušek Michaela Jacksona.
STÁHNOUT ČÍST
Michael Jackson Zpátky v čase - Daryl Easlea; Ndugu ...
Michael Jackson: Zpátky v čase. Easlea Daryl,Chancler Ndugu. 4.8 z 5 hvězdiček. 699 K ...
Michael jackson - Vyhledávání na Heureka.cz
Cestujte zpátky v čase - z roku 2009 do roku 1958 - a prožijte neuvěřitelný příběh krále popu. K 25. červnu 2009, dni, kdy Michael Jackson zemřel, bylo po celém světě prodáno zhruba 750 milionů jeho alb.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY