Rok delší než století eBook

Fatimma.cz Rok delší než století Image

INFORMACE

Hledáte knihu Rok delší než století? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Ľuboš Jurík? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Rok delší než století.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,56 MB

ISBN: 9788086995304

POPIS
Čtenáři se dostává do rukou literární text, který přináší informace ze zákulisí nejen Pražského jara v roce 1968 a sametové revoluce v roce 1989. Je to poutavý příběh založený na faktech a představuje rok 1968 a Alexandra Dubčeka tak, jak jej neznáme. Kniha Rok delší než století podává strhující, informačně bohatý a mnohorozměrný obraz působení významného slovenského politika, klíčové osobnosti Pražského jara. Jedná se o úspěšnou knihu Ľuboše Juríka Rok dlhší ako storočie, která vychází v českém překladu s předmluvou spisovatelky a signatářky Charty 77 Evy Kantůrkové a fotografickou přílohou. Doplněné, korigované a upravené české vydání vychází při příležitosti 50. výročí Pražského jara.... „Slunce vám občas ukázalo svou tvář. Bylo to Pražské jaro 1968… Výjevy onoho odvážného pokusu se nám nesmazatelně zapsaly do paměti a naše neschopnost vám pomoci stále tíží svědomí svobodného světa.“ MARGARET THATCHEROVÁ, ministerská předsedkyně Velké Británie na 6. společné schůzi Sněmovny lidu a Sněmovny národů ČSR 18. 9. 1990 při oficiální státnické návštěvě.
STÁHNOUT ČÍST
Rok delší než století - Ľuboš Jurík - Megaknihy.cz
Kniha Rok delší než století podává strhující, informačně bohatý a mnohorozměrný obraz působení významného slovenského politika, klíčové osobnosti Pražského jara. Jedná se o úspěšnou knihu Ľuboše Juríka Rok dlhší ako storočie, která vychází v česk..
Jurík Luboš: Rok delší než století - Životní příběh ...
Kniha Rok delší než století podává strhujíc. Čtenáři se dostává do rukou literární text, který přináší informace ze zákulisí nejen Pražského jara v roce 1968 a sametové revoluce v roce 1989. Je to poutavý příběh založený na faktech a představuj.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY