Bible Slovo na cestu eBook

Fatimma.cz Bible Slovo na cestu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Bible Slovo na cestu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Bible Slovo na cestu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,77 MB

ISBN: 9788075450623

POPIS
Slovo na cestu je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible, který převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a obrazy, které by mohly být dnešnímu šlověku vzdálené. Pomáhá tak čtenáři pochopit myšlenky a smysl původního biblického textu.Text je doprovázen světově proslulými ilustracemi od Annie Vallottonové. Orientační výřezy se zkratkami biblických knih usnadňují vyhledávání.
STÁHNOUT ČÍST
Matouš 9, Slovo na cestu (BCZ) | The Bible App
Slovo na cestu (SNC) je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible. Převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a formulace, které mohou být dnešnímu člověku vzdálené. Pomáhá tak čtenáři pochopit myšlenky a smysl původního biblického textu.
Bible Slovo na cestu od 482 Kč - Heureka.cz
Slovo na Cestu (Czech Living Bible) is copyrighted and has been made available on the internet for your personal use only. Any other use including, but not limited to, copying or reposting on the internet is prohibited. These Scriptures may not be altered or modified in any form and must remain in their original context.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY