Kresebné uvolňovací cviky pro prvňáčky eBook

Fatimma.cz Kresebné uvolňovací cviky pro prvňáčky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kresebné uvolňovací cviky pro prvňáčky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kresebné uvolňovací cviky pro prvňáčky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Kresebné uvolňovací cviky pro prvňáčky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,97 MB

ISBN: 9788072355006

POPIS
Publikace je určena jako pracovní sešit, který pomáhá uvolňovat dětskou ruku pro nácvik psacího písma. Nesleduje přesnost provedení kresebných a psacích úkolů, ale spíše to, aby se žák neobával plnit úkoly a aby se zlepšovala motorická výkonnost ruky a pohybová koordinace nutná pro dobrý výkon písaře. Má schvalovací doložku MŠMT.
STÁHNOUT ČÍST
Kresebné uvolňovací cviky -- pro prvňáčky - Knihy.ABZ.cz
♥ Kresebné uvolňovací cviky pro prvňáčky. Úvodní strana Kontakty Prodejny, prodejci Obchodní podmínky Uživatel. Heslo. registrace. Váš košík. počet položek: 0. cena celkem: 0,-Učebnice pro základní školy Učebnice pro střední školy Školní potřeby a pomůcky
Uvolnovaci cviky k vytisknuti levně | Mobilmania zboží
UVOLŇOVACÍ CVIKY - PŘEDLOHY. Uvolňovací cviky jsou důležitou součástí při přípravě dítěte pro psaní. S jejich pomocí dochází k postupnému uvolnění ruky, které je důležité, aby dítě nepsalo křečovitě nebo příliš netlačilo na psací potřeby, ale také k nácviku jednotlivých tahů potřebných k psaní písmen.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY