Jak organizovat a řídit úspěšný prodej eBook

Fatimma.cz Jak organizovat a řídit úspěšný prodej Image

INFORMACE

Jak organizovat a řídit úspěšný prodej je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jana Lyková. Přečtěte si s námi knihu Jak organizovat a řídit úspěšný prodej na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Jak organizovat a řídit úspěšný prodej.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,84 MB

ISBN: 8024702053

POPIS
DOTISK 2003. Publikace autorky s rozsáhlou konzultační praxí se jako jedna z mála knih věnovaných tématice prodeje snaží obsáhnout funkci prodeje v celku, a to s jediným cílem – zlepšit výsledky činnosti prodejního týmu. Zabývá se nejen rozvojem dovedností prodejců-profesionálů a získáváním zakázek, otázkami motivace, odměňování a hodnocením činnosti prodejců, ale také například řízením vztahů se zákazníky a administrativou objednávek uvnitř firmy. Kniha pomůže obchodním manažerům a vedoucím prodeje, samostatným prodejcům a dealerům, pracovníkům marketingu i controllingu efektivně zorganizovat prodej a zlepšit jeho výsledky. Důležité informace v ní najdou i pracovníci personálních útvarů, kteří se podílejí na sestavování prodejních týmů, školení, motivaci a hodnocení prodejců.
STÁHNOUT ČÍST
Poděkujte svým zákazníkům a zaháčkujte si je tím do ...
2. Jak začít s e-shopem. Přesné statistiky počtu a „úmrtnosti" internetových obchodů neexistují. Na odborných konferencích už nicméně léta padají odhady, že více jak 50 % e-shopů nepřežije svůj první rok fungování.Řada dalších paběrkuje s nulovým ekonomickým ziskem a žije jen ze setrvačnosti.
Jak organizovat a řídit úspěšný prodej - Jana Lyková ...
Kniha: Jak organizovat a řídit úspěšný prodej (Jana Lyková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY