12 pravidel pro život eBook

Fatimma.cz 12 pravidel pro život Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 12 pravidel pro život! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 12 pravidel pro život a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: 12 pravidel pro život.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,63 MB

ISBN: 9788025727928

POPIS
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď na tuto nesnadnou otázku v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu.Peterson dokáže být vtipný a překvapivý a vždy objevný. Vysvětluje nám, proč nebránit dětem v nebezpečných kouscích na skateboardu, jaký hrozný osud čeká člověka, který příliš rychle kritizuje, který je pomstychtivý, nenávistný a arogantní; a proč bychom měli pohladit každou kočku, kterou potkáme na ulici. Peterson rozebírá (sebe)kázeň a svobodu, dobrodružství a zodpovědnost, smysl života i víru v Boha; pouští se do překvapivých odboček a zase se vrací a destiluje poznání o lidském charakteru a osudu do dvanácti navenek jednoduchých pouček, za kterými se skrývají hluboké poznatky a dalekosáhlá poučení o tom, jak vést správný život. Rozbíjí otřepané poučky týkající se vědy, víry a lidské přirozenosti a proměňuje a povznáší mysl i ducha svých čtenářů.Autor bývá vnímán jako protivník soudobé genderové agendy, ale mnohem spíš než něčí odpůrce je Peterson obhájcem: zastáncem těch nejtradičnějších hodnot – zodpovědnosti za vlastní život i svět kolem sebe, víry v lidské společenství, zodpovědnosti vůči nadosobním hodnotám a vůči Bohu.Jordan B. Peterson vyrostl a dospěl v muže v promrzlých pustinách severní Alberty; létal s akrobatickým letadlem; zkoumal s astronauty meteorický kráter v Arizoně; vyučoval mytologii právníky, lékaře a obchodníky; byl konzultantem generálního tajemníka OSN; pomáhal svým pacientům zvládat deprese, obsesivně-kompulzivní poruchu, úzkost či schizofrenii; byl poradcem v nejvyšším vedení velkých kanadských firem a hojně přednášel po celé severní Americe i Evropě. Působil na Harvardu a v současnosti na Torontské univerzitě, je autorem či spoluautorem více než stovky odborných článků, které proměnily moderní chápání osobnosti; jeho kniha Maps of Meaning: The Architecture of Belief od základu proměnila psychologii náboženství. Autor žije v Torontu, čtenářům jsou k dispozici jeho webové stránky www.jordanbpeterson.com, na YouTube mohou sledovat kanál Jordan Peterson Videos či záznamy Petersonových veřejných vystoupení.
STÁHNOUT ČÍST
12 pravidel pro život - Jordan B. Peterson | Elektronická ...
Jeho myšlenky, jež šíří většinou přes YouTube, ovlivňují statisíce osob po celém světě. Jeho kniha 12 pravidel pro život, řadící se do žánru self-help books, se stala v mnoha zemích bestsellerem. V Kanadě, USA a Velké Británii se prodalo už přes dva miliony výtisků. V blízké době vyjde i její český překlad.
12 pravidel pro zivot | HLEDEJCENY.cz
Kniha 12 Rules for Life: An Antidote to Chaos (Dvanáct pravidel pro život. Jak se postavit chaosu) má dvojí primát. Za prvé její prodeje měsíc po vydání drtí ostatní literaturu osobního rozvoje na Amazonu. Za druhé jsem si za celých osm let, co píšu o knihách pro Finmag, k žádné jiné neudělal tolik tak protikladných ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY