Kamerové systémy v praxi eBook

Fatimma.cz Kamerové systémy v praxi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kamerové systémy v praxi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kamerové systémy v praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Kamerové systémy v praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,70 MB

ISBN: 9788072018505

POPIS
Kamerové systémy, obzvláště kamerové systémy se záznamem, jsou z hlediska práva na ochranu soukromí vždy invazivní a záleží jen na tom, jak, kde a kým mají či mohou být použity. Publikace má za cíl poskytnout základní ucelenější pohled na kamerové systémy, jejich využívání v různých prostředích a různými subjekty, jak z oboru práva veřejného, tak i soukromého. Věnuje se nejen základním právním otázkám, ale na základě uváděných příkladů z praxe, literatury a i již existující judikatury může být vhodným prostředkem k seznámení s limity, které současná právní úprava staví před každého, kdo hodlá kamerový systém, a zejména kamerový systém se záznamem, instalovat. Měla by tak pomoci eliminovat rizika všech těch, kteří kamerové systémy instaluji nezodpovědně a bez ohledu na práva, která dává lidem, jež mají být sledováni, současná právní úprava.
STÁHNOUT ČÍST
Kamerové systémy v praxi, V. Bartík, E. Janečková, Praha ...
05.03.2013. Znáte systémy CarR, ObjectR nebo FaceR? Od běžného zobrazení až po inteligentní videodetekci ... Společnost PROFIcomms, distributor komunikačních technologií pro Českou republiku a Slovenskou republiku a obchodní partner PC-IN Plzeň pořádala dnes odborné školení, zaměřené na moderní kamerové systémy v praxi.Dovolte nám vás krátce obeznámit s obsahem ...
Kamerové systémy na pracovišti: Kdy jsou povoleny a co je ...
Kamerové systémy v praxi: Podnázev: právní režim z pohledu ochrany osobních údajů a ochrany osobnosti: Autor: Eva Janečková, Václav Bartík: Autor textu: Bartík, Václav:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY