Kamerové systémy v praxi eBook

Fatimma.cz Kamerové systémy v praxi Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kamerové systémy v praxi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Václav Bartík? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Kamerové systémy v praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,21 MB

ISBN: 9788072018505

POPIS
Kamerové systémy, obzvláště kamerové systémy se záznamem, jsou z hlediska práva na ochranu soukromí vždy invazivní a záleží jen na tom, jak, kde a kým mají či mohou být použity. Publikace má za cíl poskytnout základní ucelenější pohled na kamerové systémy, jejich využívání v různých prostředích a různými subjekty, jak z oboru práva veřejného, tak i soukromého. Věnuje se nejen základním právním otázkám, ale na základě uváděných příkladů z praxe, literatury a i již existující judikatury může být vhodným prostředkem k seznámení s limity, které současná právní úprava staví před každého, kdo hodlá kamerový systém, a zejména kamerový systém se záznamem, instalovat. Měla by tak pomoci eliminovat rizika všech těch, kteří kamerové systémy instaluji nezodpovědně a bez ohledu na práva, která dává lidem, jež mají být sledováni, současná právní úprava.
STÁHNOUT ČÍST
CCTV kamerové systémy, AHD, HD-CI, HD-TVI, IP - CLR s.r.o.
V případě, že si nechcete pořizovat složitý a drahý kamerový systém s několika kamerami a spíše potřebujete pořizovat bezpečnostní záznamy o dění v hlídaném okolí, bude vám stačit autonomní kamerový systém. Autonomní kamerové systémy jsou schopné nahrávat video sekvence na vloženou SD kartu.
Kamerové systémy v praxi | KNIHCENTRUM.cz
KURZ : lt;br /gt;kamerove systemy v praxi - KAMEROVÉ SYSTÉMY V PRAXI : Postkytnout ucelený pohled na základní právní otázky, týkající se kamerových systémů. Eliminovat rizika všech, kteří kamerové systémy instalují nezodpovědně a bez ohledu na práva, která dává lidem, jež mají být sledováni, současná právní úprava.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY