Tekuté zrcadlo eBook

Fatimma.cz Tekuté zrcadlo Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tekuté zrcadlo! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tekuté zrcadlo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Tekuté zrcadlo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,87 MB

ISBN: 9788075778024

POPIS
Svár civilizované bytosti se zvířetem. Pozoruhodný básnický debut, který se vztahuje spíše k americké než české tradici moderní poezie. Intimní zkušenost je zde konfrontována se „světem venku“, autor poctivě hledá definice nejen pro své já, ale i pro svůj druh, znovu zkoumá situaci člověka ve společnosti i v přírodě, všímá si věčného sváru civilizované, spirituální bytosti se „zvířetem“ v nás. Opakovaným motivem se zde stává hudba, šířeji zvuk, bazální projev lidské přítomnosti. Je to poezie dynamická, orchestrální, v níž na sebe reagují (a vzájemně polemizují) zdánlivě nesouvisející pasáže, jež ponoukají především k vnímání celku sbírky.
STÁHNOUT ČÍST
Tekuté zrcadlo - Jiří Štěpán | KOSMAS.cz - vaše ...
Nátěr touto barvou dodá efekt zrcadla. Barva skladem na Tvořílci.cz
Knihy tekute zrcadlo - Heureka.cz
Využijte veškeré výhody, které moderní technologie nabízí. Inovativní řada Tekuté sklo představuje jednoduchý a mimořádně efektivní řešení ochrany povrchů. Můžete posílit pevnost čelního skla u auta, předejít poškození laku auta, displeje dotykového telefonu, ochránit brýle a mnoho dalších povrchů. Stejně snadno můžete obuvi nebo oblečení dodat vyšší ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY