Trénink paměti a kreativity eBook

Fatimma.cz Trénink paměti a kreativity Image

INFORMACE

Hledáte knihu Trénink paměti a kreativity? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Ken Russell? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Trénink paměti a kreativity.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,49 MB

ISBN: 8072267043

POPIS
Velká část lidí se totiž domnívá, že mozek není třeba nijak rozvíjet, natož trénovat. To je ovšem značný omyl! Podobně jako sportovci trápí každý den své tělo i lidé pracující duševně by měli neustále zvyšovat výkon svého nejcennějšího nástroje. Jakým způsobem? Jednu z možností nabízí i publikace Trénink paměti a kreativity. Prostřednictvím testů si konkrétně procvičíte: - paměť - kreativní myšlení logické uvažování - mentální tempo - intelekt Cvičení jsou navržena tak, aby zábavnou formou posílila právě zmiňované mozkové aktivity. Odměnou vám bude zvýšení vaší mentální výkonnosti, které jistě zúročíte jak v zaměstnání, tak při vašich koníčcích a zálibách.
STÁHNOUT ČÍST
Trénink paměti a kreativity
Cíl: seznámení, trénink paměti, spolupráce. Postup: hraje se ve čtyřech krocích. 1. krok - účastníci se rozdělí do dvojic a mají 30 sec na to, aby našli 5 věcí, které mají společné (koníčky, rodinné zázemí, zkušenosti…). 2.
Kognitivní trénink pro třetí věk - 100 cvičení pro rozvoj ...
Jednu z možností nabízí i publikace Trénink paměti a kre ativity. Prostřednictvím testů si konkrétně procvičíte: - paměť - kreativní myšlení, logické uvažování - mentální tempo - intelekt Cvičení jsou navržena tak, aby zábavnou formou posílila právě zmiňované mozkové aktivity.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY