Zákoník práce – chyby a problémy eBook

Fatimma.cz Zákoník práce – chyby a problémy Image

INFORMACE

Zákoník práce – chyby a problémy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jaroslav Jakubka. Přečtěte si s námi knihu Zákoník práce – chyby a problémy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Zákoník práce – chyby a problémy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,38 MB

ISBN: 8071699845

POPIS
Vyhnout se nedorozuměním a předejít sankcím, neprohrát zbytečně spor, k tomu zaměstnavatelům i zaměstnancům pomůže tato publikace. Vznikla na základě zkušeností autora z legislativní práce i z přednáškové a publikační činnosti. Autor vychází z rozsáhlé novely zákoníku práce, shrnuje dotazy, stížnosti, problémy praxe a snaží se podrobně vysvětlit problematický postup, upozorňuje na časté chyby, nesprávné postupy zaměstnavatelů a na možné postihy za pochybení (např. posuzování odpovědnosti za škodu, dovolená na zotavenou, práva zaměstnanců na informace a projednání apod.) Pozornost věnuje i upozornění na podstatné změny, kterým se podniková praxe bude muset přizpůsobit v souladu s požadavky Evropských společenství.
STÁHNOUT ČÍST
Školení pracovního práva | INTEGRA CENTRUM
O asociaci. Asociace je odborným občanským sdružením fyzických a právnických osob působících v oblasti kolektivního vyjednávání a v souvisejících oborech, zejména práva pracovního, sociálního zabezpečení, financí a ostatních ekonomických a sociálních vztahů.
ODS: Novela zákoníku práce přinese problémy - ODS ...
Odborné jednodenní semináře Jak se přihlásit na seminář 1. způsob: Klikněte na ikonu online přihlášky a vyplňte formulář. 2. způsob: Klikněte na ikonu papírové přihlášky, vyplňte ji a odešlete poštou na adresu kanceláře AG vzdělávací agentura, Dr. Janáčka 6, Vyškov 682 01.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY