Flaubertův papoušek eBook

Fatimma.cz Flaubertův papoušek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Flaubertův papoušek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Flaubertův papoušek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Flaubertův papoušek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,96 MB

ISBN: 8020405658

POPIS
Próza anglického autora střední generace se pohybuje na pomezí románu, biografie a literární kritiky a prostřednictvím nápadité koláže významných faktů i kuriozit ze života slavného francouzského prozaika se zamýšlí nad jeho životem a literárním dílem.
STÁHNOUT ČÍST
Flaubertův papoušek - Barnes Julian alternativy - Heureka.cz
Geoffreymu Braithwaitovi, postaršímu vypravěči Barnesova slavného románu Flaubertův papoušek, se na sklonku života konečně otevře prostor k tomu, aby se oddal dávné zálibě: putování po duchovních i hmotných stopách Gustava Flauberta. Předmětu svého zájmu se tento zachovalý šedesátník, profesí lékař, věnuje s příkladnou oddaností a nelituje peněz ani námahy ...
Flaubertův papoušek (Julian Barnes) | Detail knihy | ČBDB.cz
O čem je kniha Flaubertův papoušek? Geoffreymu Braithwaitovi, postaršímu vypravěči Barnesova slavného románu Flaubertův papoušek, se na sklonku života konečně otevře prostor k tomu, aby se oddal dávné zálibě: putování po duchovních i hmotných stopách Gustava Flauberta.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY